Вітаємо вас на сайті інтернет-магазину "PROTECTOR™" - вітчизняного виробника професійних захисних шкарпеток і компресійних гольфів. Наша продукція призначена для туристів, шанувальників спорту, професійних спортсменів, військових та робітників, які потребують комфорту і надійного захисту ніг.

 

З 2015 року нас знають під назвою "Trekking™", тоді почалася наша історія з розробки спеціальних захисних шкарпеток для потреб Збройних сил України. Дані вироби стали першими в історії сучасними трекінговими шкарпетками для української армії, тому і було обрано саме таку назву бренду.

У зв’язку з розширенням асортименту протягом останніх 5 років у 2023 році було прийнято рішення про зміну назву на "PROTECTOR™", оскільки ми пропонуємо не тільки трекінгові шкарпетки, але й широкий вибір спеціальних шкарпеток з професійним рівнем захисту ніг для різних сфер застосування.

 

Розширення асортименту крізь роки

З 2017 року ми виробляємо шкарпетки спортивної колекції "DryFeet®" зі 100% синтетики для швидкого відведення вологи під час активного руху. А з 2018 року почали виготовляти компресійні гольфи і шкарпетки серії "TonusUP®" для збільшення витривалості та підняття загального тонусу. Також в асортименті з 2017 року маємо зимові термошкарпетки колекції "ТЕРМО°С®", що вже 5 років поспіль успішно використовуються вітчизняними полярниками в Антарктиді на «Станції Академік Вернадський»!

Ваша продукція виготовляється в стилі унісекс в розмірах для чоловіків, жінок та підлітків. В асортименті маємо моделі для будь-якої пори року і для будь-якого взуття. У нас ви знайдете шкарпетки та гольфи для спортсменів, військових, поліцейських, рятувальників та інших силовиків, туристів та рибалок, мисливців та охоронців, також для робітників різноманітних галузей, що тривалий час перебувають на ногах або вимушені бути у малорухливому стані.

 

Якість і комфорт - наше кредо

Ми чи не єдиний виробник в Україні, який впевнено надає гарантію на свої товари протягом 3-х місяців з моменту придбання!

Як і раніше, наші фахівці докладають всіх зусиль, щоб забезпечити максимальний рівень якості продукції та задовольнити потреби найвибагливіших покупців. Ми використовуємо найкращі матеріали та сучасні технології, що забезпечують високу зносостійкість, ефективну терморегуляцію, швидке відведення вологи та довготривалу гігієну – все це робить шкарпетки "PROTECTOR™" ідеальним вибором для довгих прогулянок та тривалих мандрівок, занять спортом, активної роботи чи виконання надважливих завдань в екстремальних умовах. Продукція постійно вдосконалюється та проходить випробування в реальних умовах за кожним напрямком застосування.

Наша компанія постійно підтримує розвиток масового спорту, в тому числі дитячого. Для військових та волонтерів ми надаємо спеціальні знижки, а також регулярно відправляємо продукцію на передову, в різні підрозділи Збройних сил України та інших сил оборони.


Підтримуймо українське

Щиро дякуємо за вибір нашої продукції та підтримку вітчизняної економіки. Ми гарантуємо - наші шкарпетки стануть Вашим надійним помічником на шляху до бажаної мети, тому кажемо: "PROTECTOR™ - професійний захист і комфорт щокроку!".