На відміну від інших українських виробників ми виготовляємо лише спеціальні захисні шкарпетки та компресійні гольфи і маємо досвід в цій сфері з 2014 року! Перед тим наші провідні спеціалісти протягом 15 років працювали в сфері виробництва сучасного військового взуття та робочих захисних черевиків. Саме тому ми чудово розуміємо, що шкарпеткові вироби працюють в комплексі із взуттям. На систему захисту ніг одночасно впливає багато чинників, таких як: конкретні матеріали, конструкція, погодні умови, інтенсивність руху, довготривалість безперервного використаннятощо.

В 2018 році з професійних легкоатлетів було створено бігову команду TrekkingTeam, за допомогою якої ми розробляємо і випробовуємо наші спортивні моделі на марафонських та ультрамарафонських дистанціях (42-100 км). І сьогодні ми на постійній основі співпрацюємо з кращими представниками вітчизняного спорту, нашими почесними амбасадорами. Результатом такого комплексного підходу є технологічний продукт, який має перелік необхідних властивостей для кожної сфери застосування: будь-яка наша пара – це діючий функціональний виріб гарантованої якості!

Далі ми познайомимо вас з основним функціоналом, закладеним в продукцію  ТМ «Trekking» та ТМ «PROTECTOR». Почнемо з базового захисту на прикладі трекінгових шкарпеток моделі «Middle» серії ExtraCotton®.

 

Спочатку зазначимо, що всі наші шкарпеткові вироби без винятку мають вбудований захист пальців та п’яти від натирань, який забезпечується потовщенням у відповідних зонах шкарпетки за допомогою локального застосування махрового (плюшевого) плетіння.

Наступна важлива функція – забезпечення розташування шкарпетки на нозі без подальшого сповзання та утворення зморшок під час руху, що досягається завдяки потрійній еластичній фіксації з допомогою додаткових поперечних бандажів.

Для терморегуляції під час руху створені вентиляційні зони і канали допомагають відводити зайве тепло та вологу, підтримуючи комфортний мікроклімат всередині взуття.

Підкреслимо, що цього набору функцій достатнього для забезпечення комфорту і базового захисту ніг для тривалої спокійної ходьби пересіченою місцевістю з використанням звичайного трекінгового або тактичного взуття та для довгих піших прогулянок, наприклад, в кросівках.

 

Тепер розглянемо професійний рівень захисту, що досягається за рахунок додаткового функціоналу, продемонстрованого за допомогою демісезонних компресійних гольфів “LongDry”.

                                

Відомо, що під час активного руху через поверхню стопи виділяється багато поту, тому надважливо забезпечити швидке відведення вологи, щоб уникнути набряку та погіршення захисних властивостей шкіри ніг, а також запобігти втраті тепла в холодну пору року через намокання. Результат досягається завдяки застосуванню спеціальних синтетичних волокон, які, крім швидкого відведення вологи, гарантують високу зносостійкість і сталу пружність та еластичність виробів, що входять до колекції DryFeet®.

Під час тривалих фізичних навантажень допоможе  компресійна система TonusUp®, яка покращує мікроциркуляцію крові в ногах, чим збільшує витривалість м’язів, а також запобігає набряку ніг в малорухливому стані, що підвищує тонус та попереджає розвиток варикозу. Крім того, пружне еластичне плетіння компресійних шкарпеток чи гольфів забезпечує утримання гомілковостопного суглоба, що зменшує ризики отримання вивихів та розтягнень під час швидкого руху пересіченою місцевістю.

В умовах низьких температур надважливу роль (в демісезонних моделях) відіграє наявність утеплення Ахіллу, найбільшого амортизатора в нашому тілі, що гасить ударні навантаження під час ходьби, бігу та стрибків. Зберігаючи тепло, шкарпетка підтримує еластичність даного сухожилля, що допомагає уникнути небезпечних запалень і травм, які впливають на здатність рухатися вільно.

Анатомічний широкий борт в свою чергу забезпечує фіксацію верхньої частини гольфа  без надмірного стискання гомілки та перешкоджання нормальному кровообігу.

Крім цього, потовщення нижнього шару шкарпеток чи гольфів із застосуванням махрового плетіння створює  адаптивну поверхню стопи, що дає змогу краще розподіляти вагу тіла. Це особливо важливо за відсутності індивідуальних ортопедичних устілок, оскільки форма взуттєвої колодки є серійною та може суттєво відрізнятися від індивідуальної анатомії ніг.

 

А на прикладі зимової моделі термошкарпеток «LongWinter» з колекції ТЕРМО°С® розглянемо нашу запатентовану технологію утеплення, яка чудово зарекомендувала себе в суворих умовах Антарктиди. Дані шкарпетки виготовляються із зовнішнім махровим плетінням, щоб створити шар ворсу для утримання повітря навколо ніг, яке і забезпечує надійну термоізоляцію. До того ж, направлені назовні петлі махри значно збільшують загальну площу випаровування вологи, сприяючи її швидкому відведенню від поверхні ноги.

Як і попередні моделі, термошкарпетка також має захист ніг від натирань та вентиляційні канали. Присутня тут і додаткова еластична фіксація у вигляді поперечних бандажів і той самий анатомічний широкий борт.

Перелічені вище особливості роблять нашу продукцію призначеною для використання навіть в  екстремальних умовах у різних сферах діяльності, захищаючи ноги від механічних пошкоджень та несприятливих кліматичних чинників. Саме функціональність і технологічність відрізняє наші вироби від шкарпеток інших виробників, тому ми кажемо: «PROTECTOR™ – захист і комфорт щокроку!»