Наша компанія, чи не єдина з українських виробників шкарпеткових виробів, яка надає тривалу гарантію на свою продукцію! Ми розуміємо, наскільки вам важливо бути впевненими у високій якості екіпірування, адже наші клієнти доволі часто потребують професійного рівня захисту ніг в найекстремальніших умовах.

 

Гарантія 3 місяці

Використання лише першокласної сировини, багаторічний досвід виготовлення спеціальних шкарпеток і гольфів широкого асортименту, власні унікальні розробки та дворівневий контроль якості забезпечує нашу впевненість у високій надійності виробів під торговельними марками “PROTECTOR™” і “Trekking™”. Саме тому ми без вагань надаємо гарантію на власну продукцію протягом 3 місяців з моменту продажу (відправки) товару!

 

Гарантійні умови

Звертаємо вашу увагу на те, що гарантія не покриває випадки, коли товар був пошкоджений у результаті неправильного використання, порушення умов догляду за виробами, вказаними на упаковці, а також за наявності механічних і хімічних пошкоджень або у випадку, якщо товар було відремонтовано власноруч.

Будь ласка, зберігайте товарний чек магазина/квитанцію про сплату онлайн та індивідуальну упаковку, оскільки вони необхідні для здійснення обміну товару. При зверненні з питань гарантії необхідно повідомити номер замовлення менеджеру.

Для здійснення обміну або повернення товару покупець повинен забезпечити його належний вигляд (чистий, сухий, без сторонніх запахів), повну комплектність та оригінальне пакування.

Гарантійне обслуговування також не здійснюється:

1) у разі закінчення гарантійного терміну;

2) за межами підконтрольних Україні територій;

3) відносно уціненого товару (товару 2-го сорту).

 

 Обмін та повернення

Ми, як виробник (продавець) розглядаємо звернення лише щодо обміну придбаної в нас продукції протягом 10 днів з моменту продажу (відправки) товару.

У разі виявлення істотних недоліків ми гарантуємо повернення та заміну товару на новий в межах підконтрольних Україні територій за наш рахунок. Для цього вам потрібно звернутися до нашої служби підтримки через месенджери (Viber, Telegram, Signal або WhatsApp), що вказані на сторінці "Контакти" та надати інформацію про такий випадок.

 

 Законодавство

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до абз. 4 ч. 1 ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" та Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), що міститься у Додатку N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172, панчішно-шкарпеткові вироби не підлягають обміну (поверненню).

У розумінні п. 12 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів", істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

 

 

Купуючи продукцію в магазині PROTECTOR™ ви погоджуєтесь з правилами гарантійного обслуговування, гарантійними строками та рекомендаціями з догляду.