Ми хочемо зробити ваш шопінг в онлайн-магазині PROTECTOR™ максимально зрозумілим та комфортним, тому просимо ознайомитися з нашими умовами оплати і доставки.

 

 Умови оплати

Шановні клієнти, ми пропонуємо кілька зручних варіантів оплати ваших замовлень, а саме:

  •  онлайн-оплата за допомогою банківських карток і найпопулярніших платіжних сервісів,
  •  оплата за наданими реквізитами (якщо не користуєтеся сервісами онлайн-оплати)
  •  післяоплата при отриманні товару (для роздрібних покупців).

Щоб посилку було відправлено в день замовлення (крім неділі) рекомендуємо оплатити її не пізніше 17:00 поточного дня.

 

 Підтвердження замовлення

Під час обробки Вашого замовлення ми надсилаємо повідомлення на вказаний телефон через месенджери Viber / Telegram / Signal / WhatsApp або на вказану адресу електронної пошти.

У разі недостатнього обсягу вказаної вами інформації щодо замовлення наш менеджер може подзвонити вам з 10:00 до 19:00, якщо зв'язатися через месенджери не вдалося.

 

 Доставка

Доставка посилок в межах підконтрольних Україні територій здіснюється Новою Поштою за тарифами оператора - вартість доставки не входить в рахунок замовлення.

 

Для відправлення поштою мінімальна сума замовлення складає 150 грн.

Якщо сума замовлення менше 150 грн, отримати його можна на умовах самовивозу за адресою: м. Київ, вул. Сікевича Володимира, 22 (р-н Севастопольської пл.). Самовивіз обслуговується щодня, крім неділі з 14:00 до 18:00. У нас на місці можливий і безготівковий розрахунок.

 

Оформіть замовлення на суму від 1500 грн і отримайте безкоштовну доставку!Тож рекомендуємо обирати продукцію одразу для себе та своїх близьких і заощаджувати!

 

 Вироблено в Україні

Дякуємо, що обираєте товари в магазині PROTECTOR™, повністю вироблені в Україні! Цим самим ви підтримуєте українську економіку та нашу країну в боротьбі за незалежність! Запрошуємо вас на головну сторінку для продовження покупок!

 

*Безкоштовна доставка не здійснюється при відсутності повної передплати та у разі використання подарункового сертифікату будь-якого номіналу або придбання товарів зі знижкою