Доставка

Шановний покупець, Ви можете замовити доставку нашої продукції в межах України за допомогою послуг Нової Пошти.


Для відправки Вашої посилки мінімальна сума замовлення повинна бути не менше 300 грн., (можуть обрати різні моделі і/або розміри).


Вартість доставки не входить в рахунок Вашого замовлення і оплачується окремо при отриманні посилки.


Зібравши необхідний товар в корзину перейдіть до оформлення замовлення - заповніть без помилок всі необхідні поля відповідної форми, обов'язково вкажіть номер мобільного телефону одержувача замовлення, виберіть регіон (область) і вкажіть населений пункт, а також номер відділення Нової Пошти. Після заповнення форми заявки натисніть зелену кнопку Оформити замовлення. На вказану вами адресу електронної пошти буде відправлена ​​копія замовлення з реквізитами для оплати. Щоб Ваш товар був відправлений в день його замовлення рекомендуємо відразу оплатити його, але не пізніше 17:00 поточного робочого дня (в т. ч. у суботу).


Замовлення на суму від 1500 грн., включаючи різні моделі і розміри, в межах України відправляються безкоштовно*! Тому рекомендуємо скористатися цією можливістю і додати в замовлення продукцію для себе і своїх близьких, повірте, вони будуть Вам вдячні.


Для уточнення наданої інформації наш представник може передзвонити Вам з 9:00 до 19:00 або зв'язатися через Вайбер / Телеграм / WhatsApp.


Дякуємо за увагу. Тепер Ви можете повернутися на головну сторінку для вибору продукції ТМ "ТРЕКІНГ".


* - безкоштовна доставка не здійснюється при відсутності 100% передплати та в разі використання подарункового сертифікату або акційної знижки будь-якого номіналу!