Нові компресійні шкарпетки лінійки DryFeet® для тривалого бігу і ходьби, фітнесу та їзди на велосипеді в холодну погоду (від 0°C до + 15°C).
Рекомендуємо чоловікам, жінкам і підліткам, що дотримуються активного способу життя, а також мандрівникам, які перебувають тривалий час у дорозі.
Ці шкарпетки можна вважати дійсно потрібним подарунком для себе і своїх близьких.
ТМ "ТРЕКІНГ" - захисні шкарпетки №1 в Україні!
Особливості моделі:
- компресійний ефект шкарпеток покращує кровообіг ніг і збільшує витривалість м'язів та запобігає набрякам кінцівок;
- спеціальний сировинний склад сприяє швидкому відведенню вологи, залишаючи ноги сухими;
- вентиляційні зони сприяють ефективній терморегуляції;
- суцільне утеплення зони Ахілового сухожилля для зменшення ризику виникнення травм в умовах низьких температур;
- додвткова еластична фіксація на стопі утримує шкарпетку в правильному положенні;
- посилений захист від натирань пальців і п'яти дозволить уникнути неприємностей;
- підвищений комфорт при тривалому активному русі знизить втому;
- зносостійка пряжа преміум якості для сучасної спортивної екіпіровки;
- не створюють неприємного запаху і роздратування шкіри;
- вишитий розмір дозволяє легко знайти свої шкарпетки;
- дизайн в стилі "унісекс" з чорною ходової поверхнею дуже практичний у використанні.
Довжина: | Средні | до початку литки (ікроножного м'язу) |
Сезон: | Демісезон | демісезонні шкарпетки: осінь / весна |
Склад: | DryFeet® | нейлон - 90%, еластан - 10%. У спеціально підібраний склад сировини лінійки DryFeet® входять: нейлон (nylon), саме йому продукція зобов'язана відмінну здатність виводити зайву вологу, повітропроникністю, надзвичайною стійкістю до стирання і стабільними гігієнічними властивостями; еластан (elastane) забезпечує необхідну еластичність і фіксує шкарпетку на нозі, а коли розтягнення припиняється, шкарпетки приймають первісну форму, крім того, волокна еластану вільно пропускають повітря і дають шкірі «дихати». |
Розмір: | Розміри шкарпеток | S (36-39); M (40-43), L (44-47) |
Шкарпетки компресійні унісекс з утепленням Ахіллу модель "MidDry+" чорно-жовті (ТМ "ТРЕКІНГ", Україна)
- Виробник: ТМ "ТРЕКІНГ" (Україна)
- Артикул: "MidDry+"
- Наявність: В наявності
-
350.00 грн.
Доступні опції
Теги: шкарпетки спортивні компресійні, компресійні шкарпетки для бігу, бігові шкарпетки с компресією, шкарпетки з компресійним ефектом для велоспорту, велошкарпетки, шкарпетки для марафону, марафонські шкарпетки, шкарпетки для ультрамарафону, шкарпетки для марафонців, функціональні шкарпетки тм трекінг, шкарпетки синтетичні демісезонні, термо шкарпетки