Каремат двошаровий товщиною 10 мм для відпочинку під час походів і експедицій або звичайних пікніків.


Цей виріб незамінний в умовах перебування далеко від дому для туристів, мисливців, рибалок, лісників та інших любителів активного відпочинку на природі.

В першу чергу цінними є його амортизуючі властивості, які дозволяють комфортно розміщуватися на нерівних поверхнях (грунт з камінням, сніг з льодом і т.д.)

Також його можна використовувати для занять гімнастикою, фітнесом, йогою або відпочинку біля водойм, в тому числі з солоною водою.


Килимок виготовлений з гігієнічно безпечного спіненого поліетилену, володіє високими гідро- і теплоізоляційними властивостями, легко миється, не поглинаючи при цьому вологу, стійкий до впливу хімічно активних миючих засобів і навіть нафтопродуктів.

Завдяки повноцінним розмірам на ньому комфортно розміститься лежачи доросла людина вище середнього зросту, а сидячи зможуть відпочивати не менше трьох!


Придбайте якісний і яскравий каремат для пошуків нових вражень. Ви зможете не тільки захоплюватися пейзажами, але й відпочити для приємного продовження своєї подорожі!

Написати відгук

    Поганий           Хороший

Каремат туристичний блакитний 1800х600х10 мм (килимок для походів та відпочинку)

  • Артикул: Каремат туристичекий 1800х600х10 мм
  • Наявність: В наявності
  • 195.00 грн.