Гарантія якості

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВІД ТМ «ТРЕКІНГ»


Мабуть ми єдині з вітчизняних виробників шкарпеткових виробів, що пропонують понадтримісячну гарантію на власну продукцію, оскільки повністю усвідомлюємо важливу роль спеціальних шкарпеток в умовах виснажливих тренувань і надважливих змагань, тривалого походу або під час виконання надзвичайного завдання, ба більше, під час довгоочікуваної подорожі у пошуках незабутніх вражень.


Шановні покупці, підкреслюємо, згідно законодавства України панчішно-шкарпеткові вироби включені до переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню), про що говорить Розділ II ст. 9 п.1 Закону України «Про захист прав споживачів», але ми як виробник (продавець) добровільно приймаємо претензії з якості нашої продукції протягом гарантійного строку.


Гарантійний строк – це строк, протягом якого ми як виробник (продавець) беремо на себе зобов’язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.


Строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого ми як виробник (продавець) гарантуємо її безпеку та несемо відповідальність за істотні недоліки, що виникли з нашої вини.


Строк служби дорівнює гарантійному строку.
 
Гарантійні терміни ТМ «ТРЕКІНГ»:


14 днів на обмін або повернення продукції належної якості, при умові, що речі не використовувались (не одягались) і зберегли свій товарний вигляд, споживчі властивості, цінники, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з продукцією або квитанція на онлайн-оплату. У разі придбання в інтернет-магазині з подальшою доставкою посилки 14 робочих днів рахуються з моменту отримання товару у відділенні оператора доставки.


Гарантійний строк 100 днів на всю шкарпеткову продукцію для спорту та активного відпочинку при виявленні споживачем протягом даного строку виробничого браку або протирання ходової поверхні (нижньої частини сліду), миска (зона пальців ніг) та п’яти.
Усі дії з питань гарантії якості виконуються згідно Закону України про "Захист прав споживачів" та внутрішніх документів продавця, що регулюють питання надання гарантійного терміну у торгівельних мережах.


Довідка: Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться: пуховики (перо-пухові вироби), рукавички, білизна натільна (термобілизна, білизна, купальники), шкарпетки, антифог.
 
Гарантійні умови при придбанні продукції неналежної якості:


-          уразі виявлення недоліків придбаної продукції протягом визначеного терміну гарантується їх безоплатне усунення за домовленістю сторін;


-          у разі виявлення істотних недоліків гарантується повернення продукції в межах території України за рахунок продавця та заміна товару на новий.
 
Недолік – будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем);
 
Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:


він взагалі не може бути усунутий;


його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;


він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.


 
У разі виявлення недоліків, гарантія не розповсюджується на уцінений товар. Даний пункт регулюється Законом України "Про захист прав споживачів", ст. 8, п. 1.1. – пропорційне зменшення ціни у разі виявлення протягом встановленого строку недоліків продукції.
 
При зверненні з питань гарантії необхідно обов’язково надати:
- продукцію в належному вигляді (чиста, суха, без сторонніх запахів) та в оригінальній упаковці;
- товарний чек магазину, або квитанцію про сплату онлайн;
- копію документу, що посвідчує особу (паспорт).


Претензії не розглядаються, якщо  пошкодження шкарпеткових виробів виникли з вини користувача. Претензії не приймаються при наявності механічних і хімічних пошкоджень, при спробі ремонту будь-ким, крім виробника (продавця), а також при явному порушенні умов догляду за виробами, вказаними на етикетці (індивідуальній упаковці) товару. Плями не є підставою для пред'явлення претензій виробнику (продавцю).
У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються!


Гарантійне обслуговування здійснюється лише у тому магазині, де було придбано продукцію.


При отриманні продукції у магазині ТМ «ТРЕКІНГ», Ви погоджуєтесь з даними гарантійними строками та рекомендаціями по догляду.


Якщо сумніваєтесь у правильності своїх дій або у Вас виникли додаткові запитання стосовно нашої продукції, Ви можете звернутись до наших фахівців через форму зворотного зв’язку в розділі Контакти або за телефоном +380978064204 (Вайбер/Телеграм).