Гарантія

Ми єдині з вітчизняних виробників шкарпеткових виробів, які пропонують тримісячну гарантію на власну продукцію, так як повністю усвідомлюємо важливу роль, яку відіграють трекінгові шкарпетки в непередбачених умовах тривалого походу, виконанні надзвичайного завдання або довгоочікуваної подорожі в пошуках незабутніх вражень.
Гарантійні умови (дотримуйтесь правил догляду, які зазначені на упаковці):

Шановні покупці, ми, як виробник (продавець) добровільно приймаємо претензії щодо якості наших шкарпеток при наявності товарного чека і збереженні оригіналу упаковки (етикетки) протягом 90 календарних днів від дати продажу. Для активації даної гарантії необхідно через наш сайт, натиснувши кнопку «ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ», направити повністю заповнену відповідну форму використовуючи кнопку ВІДПРАВИТИ. Після цього на Вашу електронну пошту нами буде відправлений сертифікат тримісячної гарантії на придбані шкарпетки. Зберігайте наше повідомлення з усім вмістом протягом усього гарантійного терміну.


Після отримання ексклюзивної гарантії при виникненні гарантійного випадку необхідно звернутися до нас у вигляді письмової заяви із зазначенням конкретних дефектів.


Претензії не розглядаються, якщо гарантія була активована в установленому порядку через сайт trekking.in.ua протягом 5 днів з моменту покупки товару.


Претензії не приймаються при наявності механічних і хімічних пошкоджень, при спробі ремонту будь-ким, крім виробника (продавця), а також при явному порушенні умов догляду за виробами, зазначених на етикетці.


Плями не є підставою для пред'явлення претензій виробнику (продавцю).


Незначний знос (без поривів плетіння основи) внутрішньої або зовнішньої поверхні шкарпеток не є підставою для повернення.


Довідка: Розділ II ст. 7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів» говорить наступне:


Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов'язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.


Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини. Термін служби дорівнює гарантійному строку.


У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків продавець діє відповідно Розділу II ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».


Звертаємо Вашу увагу, що панчішно-шкарпеткові вироби включені в перелік товарів належної якості (затвердженого Кабінетом Міністрів України), які не підлягають обміну (поверненню), про що говорить Розділ II ст. 9 п.1 Закону України «Про захист прав споживачів».