Гарантія

Ми єдині з вітчизняних виробників шкарпеткових виробів, які пропонують тримісячну гарантію на власну продукцію, так як повністю усвідомлюємо важливу роль, яку відіграють спеціальні шкарпетки в екстремальних умовах тривалого походу, забігу на наддовгу дистанцію, виконання надзвичайного завдання або довгоочікуваної подорожі під час пошуку незабутніх вражень. ТМ "ТРЕКІНГ" - надійний захист і комфорт ваших ніг!
Гарантійні умови (дотримуйтесь правил догляду, які зазначені на упаковці):


Шановні покупці, ми, як виробник (продавець) добровільно приймаємо претензії щодо якості наших шкарпеток при збереженні оригіналу упаковки (етикетки) протягом 90 календарних днів від дати продажу.


При виникненні гарантійного випадку необхідно звернутися до нас у вигляді письмової заяви із зазначенням конкретних дефектів через розділ "Контакти" даного сайту.


Претензії не розглядаються, якщо  пошкодження шкарпеткових виробів виникли з вини користувача.


Претензії не приймаються при наявності механічних і хімічних пошкоджень, при спробі ремонту будь-ким, крім виробника (продавця), а також при явному порушенні умов догляду за виробами, зазначених на звороті етикетки.


Плями не є підставою для пред'явлення претензій виробнику (продавцю).


Незначний знос (без поривів плетіння основи) внутрішньої або зовнішньої поверхні шкарпеток не є підставою для повернення.


Довідка: Розділ II ст. 7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів» говорить наступне:


Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов'язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.


Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини. Термін служби дорівнює гарантійному строку.


У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків продавець діє відповідно Розділу II ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».


Звертаємо Вашу увагу, що панчішно-шкарпеткові вироби включені в перелік товарів належної якості (затвердженого Кабінетом Міністрів України), які не підлягають обміну (поверненню), про що говорить Розділ II ст. 9 п.1 Закону України «Про захист прав споживачів».