Фітнес-килимок з гігієнічно безпечного спіненого поліетилену товщиною 5 мм для занять спортом, гімнастикою, йогою, а також для відпочинку в проміжках між активністю. Цей килимок допоможе Вам виконувати різні фізичні вправи сидячи або лежачи з максимальною зручністю.


Особливості цього виробу:
В першу чергу цінними є його амортизуючі і теплоізоляційні властивості, які дозволяють комфортно розміщуватися на твердих і прохолодних поверхнях. Також застосування килимка забезпечить індивідуальну гігієну під час виконання вправ сидячи або лежачи, а його вологостійкість забезпечить тривалий термін експлуатації і можливість регулярного вологого догляду за допомогою миючих засобів, він легко миється, не поглинаючи при цьому вологу, стійкий до впливу хімічно активних речовин, в тому числі солоної або хлорованої води. Завдяки розмірам килимка на ньому комфортно розміститься лежачи доросла людина вище середнього зросту, а сидячи зможуть відпочивати не менше двох! Сам килимок дуже легкий і Ви навіть не помітите його ваги під час транспортування!


Придбайте якісний і яскравий килимок українського виробництва для комфортних занять фітнесом!

Написати відгук

    Поганий           Хороший

Килимок жовтий для фітнесу та відпочинку 1500 х 600 х 5 мм

  • 140.00 грн.

Теги: килимок для фітнесу, фітнес-килимок, килимок для відпочинку, килимок для спорту, килимок для йоги, килимок для медитації, килимок для занять спортом