Доставка

Шановний покупець, Ви можете замовити доставку нашої продукції в межах України за допомогою послуг Нової Пошти.


Для відправки Вашої посилки мінімальна кількість замовлення повинна скласти не менше 3-х пар, включаючи різні моделі і розміри.


Вартість доставки включається в рахунок Вашого замовлення додатково.


Зібравши необхідний товар в корзину перейдіть до оформлення замовлення - заповніть без помилок всі необхідні поля відповідної форми, обов'язково вкажіть номер мобільного телефону одержувача замовлення, виберіть регіон (область) і вкажіть населений пункт, а також номер відділення Нової Пошти. Після заповнення форми заявки натисніть зелену кнопку Оформити замовлення. На вказану вами адресу електронної пошти буде відправлена копія замовлення з реквізитами для оплати. Щоб Ваш товар був відправлений в день його замовлення рекомендуємо відразу оплатити його, але не пізніше 17:00 поточного робочого дня, або до 13:00 при замовленні в суботу.


Замовлення в кількості від 10 пар, включаючи різні моделі і розміри, в межах України відправляються безкоштовно! Тому рекомендуємо скористатися цією можливістю і додати в замовлення продукцію для себе і своїх близьких, повірте, вони будуть Вам вдячні.


Для уточнення наданої інформації наш представник може передзвонити Вам з 9:00 до 18:00.


Дякуємо за увагу. Тепер Ви можете повернутися на головну сторінку для вибору продукції ТМ "ТРЕКІНГ".